Tekst grootte

Nieuwe miniblog: Nummertje 35

Blikopener
Geplaatst op: 28 oktober 2021

Toen ik een keer met mijn zus in een goed restaurant zat en ze mij de kaart had voorgelezen, zei ik wat ik ging bestellen. Het was nogal een ingewikkelde naam en toen zei ze tegen mij: “Dat is nummer 35”. De serveerster kwam om de bestelling op te nemen en als eerste zei ik dat ik graag nummer 35 wilde. Waarop ze me stomverbaasd aankeek en mijn zus het uitproestte van het lachen: Grapje! Sufferd die ik was, in zo’n chique restaurant staan er natuurlijk nooit nummers bij de gerechten!

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.