Tekst grootte

Nieuwe miniblog: Oeps…

Blikopener
Nieuws
Geplaatst op: 5 november 2020

…en ging zitten voor een ‘grote boodschap’. Dit gebeurde allemaal zo snel dat ik niet goed had gezien waar dit zich afspeelde. De bewoonster van het huis kwam naar buiten en was -begrijpelijk- niet blij. Ik excuseerde mij en gaf aan dat ik het niet had gezien. Ze riep me na: “En wie ruimt dit nou op?” Ik riep nogmaals een excuus en liep gauw verder. Oeps…

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.