Tekst grootte

Nieuwe miniblog: Ontdekking

Blikopener
Nieuws
Geplaatst op: 7 januari 2021

Op een dag stond ik in de lift en zag tot mijn grote schrik dat er grote krassen op de liftdeur zaten. Ik ging meteen naar de dame die de lift schoonmaakt en onderhoudt. Zij liep met me mee en ik wees haar de krassen aan. Ze me verbaasd aan en zei: ‘Erik, deze krassen zitten er al járen’. Toen wist ik het zeker: ik zie een stukje meer!

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.