Tekst grootte

Nieuwe miniblog: Opletten

Blikopener
Geplaatst op: 23 december 2021

We lopen er door de duinen. Dat mag weer want het broedseizoen is over. De zon schijnt en Day rent heerlijk heen en weer. We komen bij een fietspad waar ze behoorlijk hard rijden dus ik lijn Day aan met de woorden; “Even aan de riem Day, anders heb je straks een fiets in je bilspleet”. Tegelijk zegt Greg: “Kijk uit, er loopt iemand vlak langs je”. Opkijkend zie en hoor ik een man grinnikend voorbij komen. Oeps… Note to myself: eerst even om je heen kijken voordat je rare dingen tegen je hond zegt.

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.