Tekst grootte

Nieuwe miniblog: Parkeren

Nieuws
Geplaatst op: 23 maart 2022

Het is een beetje ingewikkeld uit te leggen, maar toevallig ligt de plek op mijn route, dus zeg ik: ‘Just follow me, I’ll show you’. De twee toeristen lopen keuvelend achter me aan. De kortste route naar mijn huis is dwars over de bewuste parkeerplaats. Bij de ingang stop ik even en draai ik me om: ‘Here we are, have a nice day!’ Terwijl ik mijn weg vervolg langs de rijen auto’s, hoor ik nog net hun verbaasde uitroep: ’Oh my God, she has a car!’.

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.