Tekst grootte

Nieuwe miniblog: Rateltikkers

Blikopener
Nieuws
Geplaatst op: 21 april 2022

Ik was er al in geen 30 jaar geweest, maar het dorpje leek niet veranderd te zijn.

Plotseling hoorden we een klapperend geluid. “Hé, een rateltikker”, zei mijn zoon. “Nee, dat kan niet. Hier in het dorp zijn geen stoplichten”, antwoordde ik. Toen we iets verder liepen zagen we een ooievaar klepperen.

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.