Tekst grootte

Nieuwe miniblog: Slogan

Blikopener
Nieuws
Geplaatst op: 4 februari 2021

Daar moest ik aan denken toen Greg (echtgenoot) en ik een boswandeling maakten. Greg en ik lopen dan hand in hand want de geleidehond is vrij en ik heb geen stok bij me. Er lopen mensen voorbij en Greg zegt: “de mensen kijken helemaal vertederd, kijk dat oudere stel nu lief hand in hand lopen”.

Ik antwoord grinnikend: “Dat is omdat het moet, niet omdat het kan”.

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.