Tekst grootte

Nieuwe miniblog: Spelletje doen

Blikopener
Geplaatst op: 16 september 2021

Zo jong als ze is heeft ze dus door dat ik het veld en de dobbelsteen niet zie en dat ze mij daarmee kan helpen om zo toch een spelletje met mij te kunnen doen. Ondanks mijn slechte ogen beteken ik dus iets als spelmaatje voor haar…zoiets heb ik nog nooit meegemaakt…

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.