Tekst grootte

Nieuwe miniblog: supermarkthulp

Blikopener
Nieuws
Geplaatst op: 11 januari 2021

Ik vroeg laatst aan een supermarktmedewerker waar ik de olijfolie kon vinden. Vrolijk bracht hij me naar de afdeling frituurvetten. Ook ‘waar liggen de zoutjes’ leidde niet naar de chips, maar naar de kruiden. En toen ik laatst op de versafdeling vroeg of ze pancetta verkochten, zei een medewerkster met een glimlach dat alleen de XL-versie van de supermarkt pannensets verkocht.

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.