Tekst grootte

Nieuwe miniblog: Vergissing

Blikopener
Nieuws
Geplaatst op: 23 juni 2022

Ik verstond de chauffeur niet goed, dus ik herhaalde mijn vraag. Ze bevestigde en ik stapte in. Toen de bus reed, hoorde ik een andere halte omroepen dan de eerste halte van de rit naar mijn huis. Ik vroeg nogmaals aan de chauffeur welke lijn dit was en nu twijfelde de chauffeur zelf ook. Bij de eerste halte stapte ik de bus uit en wachtte op de volgende. De chauffeur in de tweede bus leek verdacht veel op de chauffeur van de eerste bus…

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.