Tekst grootte

Nieuwe miniblog: Verkeerde knie

Blikopener
Geplaatst op: 13 januari 2022

In de bus zaten we tegenover elkaar, tenminste dat dacht ik. Tijdens de rit wilde ik haar iets vragen en daarom legde ik mijn hand op haar knie. In plaats van een spijkerbroek voelde ik opeens een panty. Ik kon wel door de grond zakken, maar mijn vriendin zei rustig: ‘ik zit naast je aan de andere kant van het gangpad’. Later zei ze dat het een mooie vrouw was…

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.