Tekst grootte

Nieuwe podcast over verlichting in huis

Nieuws
Geplaatst op: 24 februari 2022

Hoe kunt u verlichting in huis zó aanpassen dat deze voor u optimaal is? Maaike Swennenhuis (verlichtingsexpert bij Bartiméus) en Onno Verhoeven (ervaringsdeskundige) vertellen over verschillende soorten verlichting en hoe udeze in thuis kunt toepassen.

Een leerzame podcast vol praktische tips waar u direct iets mee kunt!

Beluister de podcast

U kunt de podcast beluisteren via PodbeaniTunes/Apple Podcasts, Spotify (zoekterm: Oogvereniging) en via diverse andere podcast-apps. Zoek hiervoor op Oogvereniging of Een en al oog. Wilt u voortaan een seintje krijgen als er een nieuwe podcast in de serie Een en al oog verschijnt? Abonneer u dan (gratis) op Een en al oog in uw favoriete podcastapp.

U kunt de podcast ook beluisteren via onderstaande speler:

Meer weten?

Neem contact op met de Ooglijn: 030-2945444 of ooglijn@oogvereniging.nl.