Tekst grootte

Nieuwe podcastaflevering: Als je ogen ouder worden

Glaucoom
Maculadegeneratie
Nieuws
Geplaatst op: 8 juli 2021

In podcastaflevering komen Jos Rademakers (voormalig oogarts CWZ Nijmegen) en Mies Bezemer (vrijwilliger Oogvereniging en MaculaVereniging, zelf ervaringsdeskundige) aan het woord.

Beluister de podcast

U kunt de podcast beluisteren via PodbeaniTunes/Apple Podcasts, Spotify (zoekterm: Oogvereniging) en via diverse andere podcast-apps. Zoek hiervoor op Oogvereniging of Een en al oog. Wilt u voortaan een seintje krijgen als er een nieuwe podcast in de serie Een en al oog verschijnt? Abonneer u dan (gratis) op Een en al oog in uw favoriete podcastapp.

U kunt de podcast ook beluisteren via onderstaande speler:

Meer weten? Kijk op www.oogvereniging.nl/oogaandoeningen of neem contact op met de Ooglijn: 030-2945444 of ooglijn@oogvereniging.nl.