Tekst grootte

Oogcafé Krimpen aan den IJssel 28 april 2023

Nieuws
Provincie Zuid-Holland
Geplaatst op: 11 mei 2023 Marjan Boosten

“Mijn naam is Marjan Boosten. Ik heb het oogcafé in Krimpen aan den IJssel weer opgepakt. Op 10 maart hebben we het eerste oogcafé gehad, er was veel belangstelling. Afgelopen vrijdag (28 april) was de 2e bijeenkomst met 11 bezoekers van verschillende leeftijden. Het is mijn doel om met het oogcafé mensen van verschillende leeftijden te bereiken. Dat kinderen met hun ouders, jongeren en volwassenen elkaar kunnen ontmoeten en ervaringen uitwisselen. Waar is binnen deze groepen behoefte aan?”

Thema

“Het thema Passend Lezen vond veel herkenning, onder andere bij een bezoekster van 98 jaar, waar wij nog veel van konden leren. Geweldig gewoon, hoe zij er over kon vertellen.”

Kom je langs?

“Woon jij in de buurt van Krimpen aan den IJssel? Kom gerust eens langs bij het eerstvolgende Oogcafé op 23 juni. Koninklijke Visio is dan onze gast.”