Tekst grootte

De Ooglijn

Geplaatst op: 27 september 2022

Bel de ooglijn

Heb je vragen over je ogen, zien en niet (goed) zien? Bel de Ooglijn via 030 294 54 44
Onze collega’s zitten op werkdagen tussen 9.00 en 15.30 uur klaar om je vragen te beantwoorden

Vrouw krijgt oogdrukmeting

Aanvraag Ooglijnkaartjes

Als oogprofessional heb je veel informatie in korte tijd te delen met je patiënt / cliënt. Regelmatig komt het voor dat er meer vragen zijn dan er beantwoord kunnen worden tijdens een consult. Of komen de vragen pas na afloop van een consult. Om ervoor te zorgen dat je patiënt / cliënt dan professioneel te woord wordt gestaan met onafhankelijke informatie, is er de Ooglijn. Om jou te ontzorgen en een luisterend oor te bieden aan de persoon met vragen. Om het oogprofessionals makkelijk te maken, kun je Ooglijnkaartjes met het telefoonnummer en emailadres van de Ooglijn bij ons aanvragen. Op de achterzijde is er de mogelijkheid om de oogziekte / oogaandoening te vermelden, zodat de patiënt / cliënt weet om welke aandoening het gaat. Na afloop van het consult kun je het kaartje meegeven zodat de patiënt / cliënt weet waar hij terecht kan met vragen. Je kunt de kaartjes per 100 stuks gratis aanvragen door het formulier in te vullen via onderstaande link.

Aanvragen ooglijnkaartjes