Tekst grootte

Oogvereniging, NS en ProRail vragen aandacht voor blinde en slechtziende reizigers op Dag van de Witte Stok

Nieuws
Openbaar vervoer
Geplaatst op: 10 oktober 2022

NS en ProRail verlenen hun medewerking door beelden van de campagne te laten zien op de schermen in treinen en op perrons. Ook is er een online campagne op social media kanalen van de Oogvereniging. Daarnaast vragen leden en medewerkers van de Oogvereniging aandacht voor deze campagne op zaterdag 15 oktober op Utrecht Centraal.

Activiteiten in de regio en op Utrecht CS 

De regionale ledengroepen van de Oogvereniging organiseren bovendien lokale activiteiten in een stationsgebied in hun regio. Ze informeren ziende reizigers en laten belangstellenden ervaren hoe het is om zonder zicht te reizen. Ook  op Utrecht CS kunnen belangstellenden met een ervaringsbril en een geleidestok langs geleidelijnen lopen. Als de regionale ledengroepen aankomen op Utrecht CS, verzamelen ze  in de centrale stationshal om letterlijk zichtbaar te zijn als groep slechtziende reizigers. Daar delen ze ervaringen en kunnen ze zelf kennismaken met een virtuele geleidelijn tussen de stationshal en de Jaarbeurs.

Meer informatie is te vinden op de website van de Oogvereniging >>