Tekst grootte

Podcast: Werken met Glaucoom

Glaucoom
Nieuws
Geplaatst op: 2 november 2023 Drie mensen zitten aan tafel, klaar voor het opnemen van de podcast.

Luister nu de vierde aflevering van de podcastserie over het leven met glaucoom! De serie is zeker ook interessant als je een andere oogaandoening hebt. Deze aflevering gaan we in op werk. Want wanneer vertel je het aan je collega’s en leidinggevende? Waar heb je recht op? En hoe accepteer je dat er dingen gaan veranderen?

Erwin van Ditmarsch, directeur en communicatieadviseur van Volle Maan Communicatiebureau, spreekt hierover met Frans Geerts, ervaringsdeskundige, en Nele Lenaers. Nele is bedrijfsarts en coach bij Better Minds at Work.

Luister de aflevering hier!

Deze podcastserie is mogelijk gemaakt door de Oogvereniging, de Universiteitskliniek voor Oogheelkunde van het Maastricht UMC+ en Santen.

Alle voordelen van lid worden op een rijtje

  • Toegang tot nieuws, alleen geselecteerd voor leden
  • Gratis of met korting toegang tot webinars en evenementen
  • Contact met mensen met een oogaandoening (bij jou in de buurt)
  • 4x per jaar ontvang je ons magazine OOG
Word lid