Tekst grootte

Podcastserie over het leven met glaucoom

Nieuws
Geplaatst op: 2 maart 2023 Vier mensen zitten aan tafel om de podcast op te nemen

Tijdens de Internationale Glaucoomweek (12-18 maart) lanceren we een informatieve podcastserie over het leven met glaucoom. Want glaucoom is meer dan een diagnose, oogdruk meten, druppelen en controles. De diagnose doet iets met jou als mens.

Vijf afleveringen

In vijf afleveringen geven we handvatten en tips voor het leven met glaucoom in samenwerking met ervaringsdeskundigen en experts op het gebied van glaucoom. Op 13 maart starten we de serie met een aflevering over de diagnose glaucoom en wat dit betekent. Op 15 maart verschijnt de tweede aflevering over omgaan met verlies bij glaucoom. De andere drie afleveringen verschijnen later dit jaar.

Luister hier alle afleveringen tot nu toe