Tekst grootte

Rondleidingen in het Rijksmuseum hervat

Nieuws
Geplaatst op: 20 september 2021

Vergeet me Niet

Vanaf oktober tot en met januari presenteren we de tentoonstelling ‘Vergeet me Niet’. Het is een tentoonstelling over 100 renaissance portretten: Machtige keizers, flamboyante aristocraten en welgestelde burgers. Steeds meer mensen lieten zich in de 15de en 16de eeuw vereeuwigen. ‘Vergeet me Niet’ gaat over ambities, verlangen en verlies. Over hoe mensen herinnerd willen worden.

De eerste rondleiding is op vrijdag 8 oktober.

Praktische informatie

Voor volwassenen:

Rondleiding vaste collectie:
Elke derde zondag van de maand van 14.30 tot 16 uur
Rondleiding in de tentoonstelling:
Elke eerste vrijdag van de maand van 14.30 tot 16 uur

De instaprondleidingen zijn gratis.
U kunt ook een privérondleiding boeken voor 30 euro.

Boek hier je rondleiding:

Rondleiding voor blinde en slechtziende bezoekers – Rijksmuseum

Voor families met kinderen:

In de herfstvakantie zijn er weer gratis instapfamilierondleidingen in de vaste collectie voor kinderen en/of ouders die blind of slechtziend zijn. Deze zijn op: 20, 22, 27 en 29 oktober van 14.30 tot 16 uur.

Kijk hiervoor op:

Familierondleiding voor blinden en slechtzienden – Rijksmuseum

De instaprondleidingen zijn gratis. U kunt ook een privérondleiding boeken voor 30 euro.