Tekst grootte

Stem op een nieuwe naam voor de miniblog!

Blikopener
Nieuws
Vereniging
Geplaatst op: 2 juni 2023 rood potlood op beige achtergrond

Ah, de miniblog. Een rubriek die al een tijdje te vinden is in de nieuwsbrief van de Oogvereniging. Korte verhalen, meestal ingezonden vanuit onze achterban. Grappig, leuk maar soms ook schurend. Maar vooral: herkenbaar. 

Deze rubriek verdient een nieuwe naam vinden wij, maar welke? Wij hebben twee suggesties: ‘Ogenblikje’ of ‘Knipoogje’. We horen graag welke jij leuker vind. Of, nog beter, stuur ons jouw veel betere idee. Laat het ons hieronder weten!

 

Welke naam vind je het leukste?
Hoe moet de miniblog volgens jou gaan heten?

Heb jij nog een interessante ervaring om te delen?

Doe ook mee en mail je verhaal naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.