Tekst grootte

Tips voor de Kerstvakantie

Nieuws
Geplaatst op: 16 december 2020

Kerst

Televisieprogramma’s

  • Kijktip voor 25 december 2020: Project coördinator Verenigingsmedewerker Anneke Berkhout is op 25 december om 18.45 uur te zien in het televisieprogramma Binnenstebuiten op NPO 2. Zit u nog aan het Kerstdiner om 18.45 uur op 1e Kerstdag? Geen nood, de uitzending van Binnenstebuiten met Anneke Berkhout wordt op 9 januari om 18.45 uur herhaald. Deze aflevering van Binnenstebuiten is inclusief audiodescriptie.
  • In de televisieserie De Nalatenschap staan persoonlijke verhalen centraal van mensen die hun nalatenschap aan een goed doel willen schenken. Dit jaar staat Hennie van Eck centraal, die vanaf haar twintiger jaren onafscheidelijk is geweest met haar blindegleidehonden en haar nalatenschap daarom graag wil schenken aan KNGF Geleidehonden. Uitzending gemist? U kunt deze terugkijken via YouTube.  

Podcasts

Voor de échte fijnproevers

Favoriete (luister)boeken van de medewerkers van het bureau van de Oogvereniging

(Al deze boeken zijn ook terug te vinden als luisterboek bij Passend Lezen)

For kids

Humor