Tekst grootte

Trainingsweekend Geleidehonden 2024: Workshops

Geleidehonden
Geplaatst op: 17 april 2024 geleidehond langs de benen van zijn eigenaar op wandelpad

Ieder jaar is het een puzzel om leuke en interessante workshops aan te bieden tijdens het trainingsweekend. We willen niet steeds hetzelfde kiezen, maar veel terugkerende workshops zijn heel populair en gewild. Daarom willen we iedereen de kans geven om dezelfde ervaring op te doen.

Ook dit jaar kozen we voor een combinatie van terugkerende en nieuwe workshops. En als wij dan ons programma bepaald hebben, moet natuurlijk wel iedere workshophouder beschikbaar zijn in het weekend. Maar we hebben naar ons idee een leuk en gevarieerd aanbod voor de gebruikers en de honden. De binnenactiviteit zal dit jaar ook nieuw zijn. We verklappen verder niets maar snel volgt er meer informatie voor jullie!

Groeten van de activiteitencommissie.

Meer weten over het geleidenhondenweekend?

Bekijk de impressie van het trainingsweekend 2023

Impressie 2023