Tekst grootte

Verkiezingsmeldpunt voor kiezers met een beperking geopend

Nieuws
Verkiezingen
Geplaatst op: 13 november 2023 vrouw staat in een stemhokje

Vandaag heeft Ieder(in) haar verkiezingsmeldpunt ‘Onbeperkt Stemmen’ geopend voor kiezers met een (visuele) beperking. Je kunt er positieve en negatieve ervaringen delen over bijvoorbeeld de (on)toegankelijkheid van stemlokalen. Of de bejegening door de medewerkers van het stembureau of de toegankelijkheid van de verkiezingsprogramma’s van de partijen. Wat valt jou op?

Het meldpunt is tot en met een week na de verkiezingsdag geopend via deze link. Lukt het niet om digitaal een melding te maken, neem dan telefonisch contact op met Ieder(in) via 085 – 400 70 22.

Ondersteuning lobby

Het meldpunt is belangrijk, omdat stemmen een grondrecht is dat voor iedereen moet gelden. Ieder(in) heeft meerdere lobbytrajecten lopen om de toegankelijkheid van het stemproces te verbeteren. De meldingen bij het meldpunt Onbeperkt Stemmen dienen ter ondersteuning van deze lobby.