Tekst grootte

Vragenlijst Zorg op afstand bij de behandeling van staar

Nieuws
Geplaatst op: 12 juli 2022

Zorg op afstand is zorg die bijvoorbeeld via de computer, tablet of (mobiele) telefoon gedaan kan worden. U hoeft dan niet meer naar het ziekenhuis toe om uw arts te spreken.

Behandeling op afstand

Ook voor de behandeling van staar (cataract) kunt u zorg op afstand ontvangen. Staar is een vertroebeling van de ooglens, waardoor uw zicht minder scherp wordt. Staar ontstaat als gevolg van veroudering van de ooglens. De enige behandeling is een operatie. Na de operatie moet u een keer terug naar het ziekenhuis voor controle. Deze controle wordt steeds vaker op afstand gehouden via de telefoon of computer (videoconsult), in plaats van live in het ziekenhuis. Dit heet ‘zorg op afstand’.

Uw ervaringen met zorg op afstand

We vinden het erg waardevol om uw ervaringen rondom ‘zorg op afstand’ te horen. Wat vindt u positief, wat kan er beter en hoe zou u uw zorg in de toekomst het liefst zien? Deze informatie willen we meenemen in onze richtlijnen over cataract (staar), zodat de zorg nog beter wordt.

Vult u de vragenlijst in voor 15 augustus?