Tekst grootte

Vacature: Kernteamlid voor kernteam Drenthe

Provincie Drenthe
Vacatures
Vereniging
Geplaatst op: 5 juni 2023 Mensen lopen op een smal pad over de hei achter elkaar

Al langere tijd bestaat de werkgroep Drenthe. We willen nu echt voor een kernteam Drenthe gaan. Als er nog één persoon enthousiast bij komt om mee te draaien, gaan we van start als een volwaardig kernteam. Kortom, we hebben een vacature!

Ondertussen hebben we onze allereerste ledendag mogen beleven in Meppel, zijn we bezig de Tandemtocht Drenthe nieuw leven in te blazen, staat er een bezoek aan de Provincie als gast van de Staten op de planning en gaan we de dag van de Witte Stok in oktober voor de derde keer in Drenthe organiseren. Genoeg te doen, niets moet en bijna alles mag.

Over de Oogvereniging

De Oogvereniging is er om mensen met een oogaandoening kansen te bieden. Dat doen wij door ervoor te zorgen dat ze de beste oogzorg krijgen en helemaal mee kunnen doen in de maatschappij. Zeer belangrijk voor de grote groep mensen in ons land die hier behoefte aan hebben. Een betrouwbare informatiebron zijn en het geven van voorlichting is één van de belangrijke taken van de Oogvereniging. Dit doen wij onder andere via de website, magazines, nieuwsbrieven, webinars, podcasts, bijeenkomsten en campagnes, maar vooral ook via fysieke bijeenkomsten, onze oogcafés en informele uitstapjes.

Wat we van jou verwachten:

 • Enthousiasme en die dingen doen waar je goed in bent
 • Voldoende tijd om op regelmatige basis met elkaar te praten, plannen te maken (1 x per maand bij een bijeenkomst zijn van ongeveer 2 uur)
 • Kennis van wat verminderend zicht met je doet
 • Zin om ook op andere platformen (zoals publiek vervoer) op te komen voor onze doelgroep
 • Zin om activiteiten te organiseren
 • Dat je lid bent van de Oogvereniging regio Drenthe

NB: Niet alles hoef je te kunnen of te willen, zolang je maar zin hebt om de belangen van onze doelgroep te behartigen.

Wie zoeken wij?

Wij zoeken iemand die

 • Tijd en zin heeft om zich in te zetten voor de Oogvereniging in Drenthe (eerst even snuffelen kan)
 • Zin heeft om samen activiteiten te organiseren
 • Zich te verdiepen en ontwikkelen in communiceren met impact
 • Vooral een hart heeft voor de Oogvereniging

Wat je van ons kunt verwachten

 • Gezelligheid
 • Steun
 • Aandacht
 • Een fijne omgeving om je te ontwikkelen
 • Reiskostenvergoeding

Interesse?

Voor meer informatie mail naar drenthe@oogvereniging.nl of bel naar 06-57 86 67 61.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.