Tekst grootte

Meld je aan voor de ledenraad: ‘Je hebt meer te zeggen’

Ledenraad
Geplaatst op: 7 december 2023 drie verschillende leden met verschllende oogaandoeningen lachend naar de camera

Kom ook in de ledenraad van de Oogvereniging, er zijn nog plaatsen vrij! Maar nu denk je misschien: waarom zou ik mij hiervoor aanmelden? Joke, Arend en Rik vertellen waarom:

ledenraadslid joke smits

Joke Smits:

‘De Oogvereniging en haar voorgangers behartigen al bijna 120 jaar de belangen van mensen met een oogaandoening in Nederland. Daar ben ik trots op en ik voel me verantwoordelijk voor deze belangenbehartiging. De ledenraad is bij uitstek de plaats om mijn steentje bij te dragen.’

Lees hier het hele interview met Joke.

profielfoto astrid van der gaag

Astrid van der Gaag:

‘Ik zit in de ledenraad, omdat ik iets wil betekenen voor andere mensen met een oogaandoening. Zelf heb ik vanuit de Oogvereniging veel steun ervaren, dus ik vind het fijn als anderen die steun ook voelen.’

Lees hier het hele interview met Astrid.

arend schoonvelde met een bri op in een coltrui

Arend Schoonvelde:

‘Ik wil dat wat er leeft onder de achterban letterlijk op een hoger plan brengen, de stem van de doelgroep laten klinken. Zeker wanneer je al actief bent binnen de Oogvereniging is lid zijn van de Ledenraad een mooie manier om je breed te oriënteren. En je hebt gewoon wat meer te zeggen!’

Lees hier het hele interview met Arend.

profielfoto rik wouters

Rik Wouters:

‘Ik houd ervan om met anderen samen te werken en zo de positie van mensen met een visuele beperking in Nederland te versterken. In de ledenraad zit je niet voor jezelf, maar namens de volledige achterban. Het belangrijkste is dat je enthousiast bent. Gaandeweg kun je groeien in je rol als lid van de Ledenraad. Constructief willen meedenken over het verbeteren van het beleid van de Oogvereniging is daarbij essentieel!’

Lees hier het hele interview met Rik.

Iets voor jou?

Wil je deelnemen aan het hoogste orgaan van de Oogvereniging? Dan kan! Er zijn nog een aantal plaatsen vacant en als jij denkt dat je hier de juiste persoon voor bent, mail dan je CV naar marian.hagenbeek@oogvereniging.nl en dan nemen we zo spoedig mogelijk contact met je op.

Kijk voor meer informatie op www.oogvereniging.nl/ledenraad of neem contact op met Marian via marian.hagenbeek@oogvereniging.nl of 030-2006309